“RESEARCH AND DEVELOPMENT IN CHEMISTRY” СЭДЭВТ ОЛОН УЛСЫН ХУРАЛД УРЬЖ БАЙНА.

RESEARCH AND DEVELOPMENT IN CHEMISTRY” СЭДЭВТ

ОЛОН УЛСЫН ХУРАЛД УРЬЖ БАЙНА.

Монгол Улсын Их Сургуулийн химийн салбарын Олон улсын эрдэм шинжилгээний хурлыг 2002 оноос хойш 2 жил тутамд зохион байгуулж ирсэн. 2013 оноос хойш Хими, Химийн Технологийн Хүрээлэнтэй хамтран химийн салбарын олон улсын эрдэм шинжилгээний хурлыг ээлжлэн зохион байгуулахаар болсон билээ.

6 дахь удаагийн химийн салбарын олон улсын хурал нь “Research and Development in Chemistry” сэдвийн хүрээнд 2018 оны 06 дугаар сарын 20-22-ны өдрүүдэд Улаанбаатар хотноо зохион байгуулагдах гэж байна. Энэ удаагийн хурлыг МУИС-ийн Шинжлэх Ухааны Сургуулийн Химийн тэнхим болон Хэрэглээний Шинжлэх Ухаан, Инженерчлэлийн Сургуулийн Хими, Биологийн Инженерчлэлийн тэнхим хамтран зохион байгуулж байна.

Энэ удаагийн хуралд 6 орны шилдэг эрдэмтэн, багш, оюутнууд оролцож илтгэл хэлэлцүүлнэ.

Химийн салбарт ажилладаг мэргэжил нэгт та бүхнийг өргөнөөр оролцохыг урьж байна.

Хурал зохион байгуулагдах газар: МУИС-ийн Номын сангийн байр

Хугацаа: 2018.06.20-22

Хурлын цахим хаяг: https://sites.google.com/view/rdchem2018mn

Хурлын товч хөтөлбөрийг ЭНДЭЭС үзнэ үү.

INVITATION OF “RESEARCH AND DEVELOPMENT IN CHEMISTRY” CONFERENCE

We are pleased to announce 6th international conference on “Research and Development in Chemistry”. National University of Mongolia is proud to organize international conference in field of chemistry every 2 year since 2002. We have been co-organizing this international conference with The Institute of Chemistry and Chemical Technology since 2013.

6th international conference will organize under title of “Research and Development in Chemistry” during 20-22th of June by National University of Mongolia, School of Applied Sciences and Engineering, Department of Chemical and Biological Engineering and School of Science and Arts, Department of Chemistry in Ulaanbaatar, Mongolia.

The organization committee are glad to welcome all participants, professors, researchers, delegates and students from 6 countries on 6th international conference.

We would like to invite you to join our conference.

Conference venue: National University of Mongolia, Library building

Date: 2018.06.20-22

Official Web link: https://sites.google.com/view/rdchem2018mn

Kindly refer to the below brief agenda to see.

CONFERENCE AGENDA

Date

Events

Location