Бидний тухай

                                                                                                                      
Сургалтын албаны бүрэлдэхүүн
Media Object

А.Амарзаяа

Сургалтын албаны эрхлэгч, Дэд профессор

 amarzaya@smcs.num.edu.mn

   7730-7730-(2102)

хичээлийн байр-2 (217 тоот)

   

Сургалтын албаны элсэлт, төгсөлт, шилжилт хариуцсан мэргэжилтэн

 Media Object

 Б.Алтанцэцэг

Элсэлт, төгсөлт хариуцсан мэргэжилтэн

 b_altnaa@num.edu.mn

   7730-7730-(2108)

 хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
 Media Object  Б.Оюунчимэг

Элсэлт, төгсөлт хариуцсан мэргэжилтэн

 b_oyunaaa@yahoo.com

   7730-7730-(2105)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
 Media Object  Э.Цэцэгмаа

Элсэлт, төгсөлт хариуцсан мэргэжилтэн

 tsetsegmaa@num.edu.mn

   7730-7730-(2103)

хичээлийн байр-2 (217 тоот)

   

Сургалтын албаны элсэлт, төгсөлт, сургалтын төрийн сан хариуцсан мэргэжилтэн

   С.Цэлмэгсайхан

Элсэлт, төгсөлт хариуцсан мэргэжилтэн

 s_tselmeg@yahoo.com

   7730-7730-(2109)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
 Media Object  С.Чулуунцэцэг

Элсэлт, төгсөлт хариуцсан мэргэжилтэн

 chukasangijav@yahoo.com

   7730-7730-(2109)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
   Сургалтын албаны хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн
 Media Object Ж.Дэлгэрмөнх

Хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн                                   

 delgermunkh@num.edu.mn

   7730-7730-(2117)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
 Media Object Э.Загдсүрэн

Хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн

 zagdsuren@num.edu.mn

   7730-7730-(2104)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
Media Object  Э.Энхтамир

Хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн

 mgl_tamiraa_15@yahoo.com

   7730-7730

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   

Сургалтын албаны оюутны бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Золзаяа

Оюутны бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

 zolzayabat@gmail.com

   7730-7730-(2106)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
Media Object Ц.Оюун

Оюутны бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

 jargaloyun@yahoo.com

   7730-7730-(2107)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
Media Object Ц.Цэндээхүү

Оюутны бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

 tsendeekhuu@num.edu.mn

   7730-7730-(2115)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
Сургалтын албаны сургалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн
Media Object Р.Алтансайхан

Сургалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

 altansaikhan@yahoo.com

   7730-7730-(2110)

хичээлийн байр-2 (300 тоот)

   
Media Object Н.Долгорсүрэн

Сургалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

 n_doogii0416@yahoo.com

   7730-7730-(2118)

хичээлийн байр-2 (300 тоот)

   
Д.Цэнд-Аюуш

Сургалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

 tsendee_70@yahoo.com

   7730-7730-(2111)

хичээлийн байр-2 (300 тоот)

   
  Д.Чанцал

Сургалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

 chantsal@num.edu.mn

   7730-7730-(2116)

хичээлийн байр-2 (300 тоот)

   
Сургалтын албаны гадаад оюутан хариуцсан мэргэжилтэн
Media Object Т.Зулбадам

Гадаад оюутан хариуцсан мэргэжилтэн

 zulbadam@num.edu.mn

   7730-7730-(2106)

хичээлийн байр-2 (216 тоот)

   
Сургалтын албаны мэргэжилтэн (Оюутны алба)
Media Object Р.Бигэрмаа

Мэргэжилтэн (Оюутанд үйлчлэх)

 bigermaar@yahoo.com

   7730-7730-(2112)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
О.Одсүрэн

Мэргэжилтэн (Оюутанд үйлчлэх)

 o_odsuren@num.edu.mn

   7730-7730-(2114)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
Д.Отгонцэцэг

Мэргэжилтэн (Оюутанд үйлчлэх)

 d_otgontsetseg@num.edu.mn

   7730-7730-(2113)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
Media Object М.Содномсүрэн

Мэргэжилтэн (Оюутанд үйлчлэх)

 sodnomsuren@num.edu.mn

   7730-7730-(2113)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)

   
Media Object Ц.Энхтайван

Гадаад оюутан хариуцсан мэргэжилтэн,

Мэргэжилтэн (Оюутанд үйлчлэх)

 enkhtaivan_ts@num.edu.mn

   7730-7730-(2119)

хичээлийн байр-2 (200 тоот)